Dziś jest: wtorek 18 lutego 2020 8:28, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany


SENNIKWarunki lokalne
Click for Warszawa, Polska Forecast
Wschód/zachód słońca
Click for Warszawa, Polska Forecast


Ciekawostki natury

kliknij aby powiększyć

MOC KRYSZTAŁU
Wiedza Duchowa

 

KRYSZTAŁ WZMACNIA SUBTELNĄ ENERGIĘ

 Zawsze kryształ przykuwał uwagę ludzi jako szczególny minerał.... Jest wiele odmian kryształów kwarcu i to nie tylko ze względu na skład, ale przede wszystkim na formę, jaką przybierają(krystalizują się w układzie trygonalnym lub heksagonalnym)Kryształy podczas wzrostu zbierały i kumulowały w sobie energię ziemi a w zależności od kształtu.. Absorbują również subtelne energie otoczenia i przestrzeni kosmicznej. Możemy tylko próbować sobie wyobrazić jak mocami przesycony jest każdy kryształ zwłaszcza, że czas powstawania tego wiekowego minerału datuje się na 100 do 125 milionów lat......Ważne jest też to, że bez względu na skład czy formę każdy kryształ na poziomie kwantowym zachowuje się tak samo.....Co to oznacza?..

Oznacza to, że każdy, krysztł emituje do swojego otoczenia stałą niewielką dawkę subtelnej energii, jest to tak zwane "pasywne" działanie kryształu, oczywiście działa to także w drugą stronę a to znaczy, że kryształ pobiera z otoczenia dokładnie taką samą dawkę energii kwantowej.....Możemy to sobie wytłumaczyć również tak; Kryształ emituje do otoczenia w zależności od swojej własnej charakterystyki swoje wielowiekowe informacje a w zamian za to pobiera informacje o otoczeniu......Każdy kryształ ma również działanie "aktywne" wymuszone przez świadomość i wole obcującego z nim człowieka, uwalniane są wtedy o wiele większe porcje energi kwantowej do otoczenia, dzieje się tak wtedy, kiedy przesyłamy do kryształu swoją energię w postaci ciepłych myśli, podczas medytacji z kryształami, afirmacji czy też podczas prostych ćwiczeń oddechowych.....Trzeba zawsze pamiętać by otoczyć swój kryształ jak największą dawką ciepła, bo tyle ile MU go przekażemy tyle od NIEGO otrzymamy.....Co takiego może nam dać mający 100 milionów lat kamień.... Może.... Zbierać nasze dobre wibracje i ciepłe myśli, którymi go otaczamy i oddać nam to ciepło wtedy, kiedy najbardziej tego będziemy potrzebowali, a więc może nas pocieszać w trudnych chwilach, może nas uspokoić i wyciszyć, ochronić przed złymi myślami i emocjami, i to zarówno naszymi jak i cudzymi, może sprawić, że nasze sny będą spokojne, ale przede wszystkim poprzez medytacje z Nim może wydobyć z Twego wnętrza wszystko to co posiadasz najlepszego otwierając Ci drogę do rozwoju duchowego....Możesz w to wierzyć lub nie, ale kryształ tak mocno emanuje w domu, że osoby wyczulone na odbiór jego subtelnej energii wchodząc do pomieszczenia, w którym jest natychmiast czują jego obecność.....Trzeba też powiedzieć, że jeżeli kryształ przebywa długo w jednym miejscu jednym człowiekiem to zaczyna się z nim identyfikować nasiąkając jego energią życia, jego emocjami. Znane są przypadki że kryształ który był przez całe niemal życie z człowiekiem ,na starość w ciężkiej chorobie wręcz nienaturalnie długo utrzymywał siły życia nie pozwalając mu na odejście, a do 7-dni po śmierci całkowicie zmieniał barwę lub matowiał.....Patrząc na czas, jaki istnieją kryształy to my jesteśmy z nimi tylko przez chwilę, dosłownie mgnienie oka..... A jednak zdarza się, że kryształ tak pokocha człowieka, z którym jest malutką chwileczkę, że..... Umiera razem z nim..... Poszukajcie w krysztale swojego przyjaciela, błądźcie z nim zawszone was nie zawiedzie.... Nigdy.... Jeżeli będziecie względem niego szczerzy.....Umrze z wami i dla was.....Kryształy można kupić, ale nie polecam sprzedaży wysyłkowej, lepiej jest wejść do sklepu i wybrać ten, co przemawia do nas najmocniej, nie spieszyć się, może Go jeszcze nie być w sklepie, przyjść następnym razem, przecież ON jest na całe życie.....Najwspanialsze są kryształy znalezione, to one nas wybierają, w innym przypadku nie dałyby nam się odnaleźć.....

KRYSZTAŁ GÓRSKI -doskonały nośnik czystego światła, zawierającego w sobie wszystkie barwy tęczy. Łączy nas z nierozdzielną całością i źródłem pierwotnej energii, mieszkającej w głębi naszej duszy jako boskie światło i prześwieca w najgłębszej głębi wszelkie stworzenie. Pomaga połączyć naszą duszę z duszą Wszechświata, usuwa zatory i energetyczne blokady, nieczystości aury i dysharmonie duszy, które przeszkadzają w tym zjednoczeniu. Wnosi jasność oraz czystość w umysł i duszę, pogłębia medytację oraz intuicję. Jest wartościowym talizmanem z uwagi na swoje zdolności neutralizowania negatywnych wibracji. Rozświetla sny, chroni dusze podczas jej wypraw winne wymiary. Leczniczo uśmierza bóle, tamuje krwotoki, oczyszcza i ładuje energetycznie pitną wodę.

 

ARTYKUŁ NIEZAKOŃCZONY …….

 

JUŻ WKRÓTCE DALSZA CZĘŚĆ…..

 

                                        ANNA

                                           KAMIŃSKAMÓJIMIENNIK
Ostatnie artykuły


Ciekawostki natury

kliknij aby powiększyćstat4u
 |  |  |  |  |  Słownik ang-pol pol-ang